Poska Villa

Külalistemaja Poska Villa asub Tallinna looduskaunis kohas 20. sajandi algusest pärit puitmajas.

Kadrioru pargi põlispuude all ootavad Teid rõõmsavärvilised toad - kolm ühe- ja viis kahekohalist. Eriti romantilised on kolm kahekohalist ärklikorrusel. Igas kodumaise täispuidust mööbliga sisustatud toas on dušš, WC, otsevalimistelefon, satelliitkanalitega värviteler ja internetiühendus. Külalislahked perenaised pakuvad kodust hommikusööki ruumis, kus võib korraldada ka väiksemaid kohtumisi. Kõrvalmajas, vaid kümnekonna meetri kaugusel, saab üürida ruume päevasteks ühisüritusteks ja lõõgastuda kaminatule paistel. Külalistemaja juurde kuulub kaunis parkaed ja kinnine parkimisplats.

Poska Villal on täita tänuväärne ülesanne - aidata rahastada ainulaadse mittetulundusühingu Vanurite Eneseabi- ja Nõustamisühing igapäevategevust.

Ootame Teid rõõmuga!Visit Tallinna poolt välja antud märgisega "Siin on COVID-19 turvaline" kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.


Turvalisuse tagamine COVID-19 ajal Poska Villas

Desovahend on kättesaadav retseptsioonis.
Sageli puudutatavaid pindu puhastatakse ja desinfitseeritakse meil regulaarselt.

Palume külastajatel vastavalt kehtivatele riiklikele regulatsioonidele esitada kehtivtõend viiruse kohta, kanda maski või alternatiivset isikukaitsevahendit.

Haigustunnustega inimestel ei ole lubatud viibida külalistemaja avalikes ruumidesega teenindusalas.

Hoiame end kursis Eesti Terviseameti nõuetega ja suhtume nende järgimissevastutustundlikult.

 

Jaan Poska 15, 10126 Tallinn; Tel: 6013601

Fax: +372 601 3754; E-post: poskavilla@venu.ee